تاریخ: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
کدخبر: 9271

۳۱ فروردین آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان ۱۳۹۴

معاون
مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت:‌ مؤدیان مالیات بر ارزش افزوده برای ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان ۱۳۹۴ تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۵ فرصت دارند.

به نقل از رسانه مالیاتی ایران، علیرضا طاری‌بخش با اعلام این مطلب گفت: طبق قانون مهلت ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده ۱۵ روز پس از پایان هر فصل است، اما برای فصل زمستان که با تعطیلات نوروزی همراه است و فرصت اندکی برای تنظیم و ارسال اظهارنامه وجود دارد، برای اینکه مشکل قانونی در این زمینه پیش نیاید، با ابلاغ بخشنامه از سوی رئیس کل سازمان این مهلت تا پایان فروردین ماه سال جاری تمدید شده است.

معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد: براساس بخشنامه صادره از سوی رئیس کل سازمان امور مالیاتی برای کسانی که نسبت به ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات دوره زمستان سال ۱۳۹۴ تا پایان فروردین ۱۳۹۵ اقدام نمایند، تسهیلات بخشودگی قانونی جرایم اعمال می شود.

وی خاطرنشان کرد: کلیه مودیان مشمول می توانند اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان سال ۱۳۹۴ را به صورت الکترونیکی از طریق سامانه WWW.EVAT.IR تا ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۵ ارسال کنند.

 

  • No Related Post
کلیدواژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*