تاریخ: ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۷
کدخبر: 8808

ورامین؛ رژه موتوری یگان های بسیج در ورامین برگزار شد

همزمان با هفته دفاع مقدس رژه یگان های موتوری بسیج در شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش رصد۲۴ دراین رژه که روز دوشنبه در ورامین برگزار شد، یگان های موتوری گردان امام علی (ع) بسیج با حضور درخیابان های اصلی شهر اقتدار و آمادگی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.
براساس این گزارش یگان های موتوری گردان امام علی(ع) ورامین حرکت خود را از سپاه ناحیه ورامین آغاز کرده و با عبور از خیابان ها و میادین اصلی شهرستان، آمادگی و انسجام خود را در دفاع از ارزش های نظام و حریم ولایت نشان دادند.
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ورامین درحاشیه برگزاری این رژه گفت: امروز آحاد بسیجیان ایران اسلامی وظیفه دارند تا با حفظ هوشیاری و آمادگی خود، نسبت به دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشند.
سرهنگ پاسدار داود اصغری افزود: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نیز با همت ایثارگران به اقتدار و عظمتی مثال زدنی در دنیا دست یافته و مردم ایران باید همواره قدردان تلاش و مجاهدت این عزیزان باشند.
وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به ایران اسلامی دریغ نمی کنند و آحاد جامعه وظیفه دارند تا آمادگی خود را برای مقابله با توطئه های استکبار جهانی حفظ کرده و با پشتوانه فرهنگ ایثار و شهادت میراث دوران هشت سال دفاع مقدس، نقشه های دشمنان اسلام را خنثی کنند.
اصغری گفت: تفکر بسیج خنثی کننده تمامی توطئه های دشمنان نظام است و هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه است .
وی یادآور شد: بسیجیان ایران اسلامی با تلاش، رشادت و از خود گذشتگی تلاش دارند تا از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کرده و در پیشرفت و اعتلای این نظام الهی سهیم شوند.

  • No Related Post
کلیدواژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*