تاریخ: ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۷
کدخبر: 8801

ورامین؛ مرگ مرد ۳۳ ساله براثر سقوط به چاه ۱۰۰ متری

مرد ۳۳ ساله ای براثر سقوط به چاه عمیق ۱۰۰ متری درمحوطه یک انبارسنگ ساختمانی در ورامین جان خود را ازدست داد.
به گزارش رصد۲۴ ، این مرد که راننده یک دستگاه خودرو خاور واهل قم بود ساعت یک بعداز ظهر امروز به این چاه عمیق در منطقه صنعتی خیرآباد ورامین سقوط کرد و تلاش پنج ساعته آتش نشانان برای نجات او بی نتیجه ماند.
به گفته برخی ازشاهدان عینی حادثه ، این مرد که قصد حمل بار از ورامین به سمت قم را داشت به علت بی احتیاطی در هنگام برداشتن ورقه سنگین فلزی روی چاه ، به داخل آن پرتاب شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ورامین که در محل رویداد حاضر شده بود، علت این حادثه و مرگ مرد راننده را نیازمند بررسی بیشتر دانست .
سرهنگ فلاحی گفت: باید همه جوانب این اتفاق بررسی شود و پس از تحقیقات علمی ماموران اداره آگاهی و نیز بازجویی از شاهدان و مالک انبار سنگ می توان علت دقیق حادثه را بیان کرد.
رییس سازمان آتش نشانی ورامین بابیان اینکه آتش نشانان بلافاصله پس از اعلام حادثه به محل اعزام شدند افزود: دو نفر از غواصان و نیروهای زبده در ساعت اولیه به داخل چاه رفتند اما ارتفاع بسیار زیاد ، تجمع گاز و نبود اکسیژن مانع خارج کردن جسد فرد سقوط کرده شد.
محمد خانی گفت: این مرد ۳۳ ساله براثر شدت برخورد؛ عمق بسیار زیاد و نیز نبود اکسیژن در همان ساعت اولیه سقوط فاقد علائم حیاتی و فوت کرده بود.
وی افزود: چون فرد سقوط کرده جان خود را ازدست داده بود و احتمال به خطر افتادن جان نیروهای امدادگرآتش نشانی وجود داشت کار با آرامش وطمانینه بیشتری پیگیری شد.
خانی گفت: در ساعت ۱۶ با ترکیب نیروهای ماهر آتش نشانی قرچک وورامین ؛ یکی از غواصان باامکانات مجهز تر داخل چاه شد و سرانجام در ساعت ۱۸ پیکر جان باخته از داخل این چاه عمیق غیر مجاز بیرون کشیده شد.
جسد این مرد راننده دقایق پیش برای بررسی بیشتر وطی کردن مسیرقانونی به مراجع قضایی و نیروی انتظامی شهرستان ورامین تحویل داده شد.

  • No Related Post
کلیدواژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*