تاریخ: ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
کدخبر: 8632

ورامین؛ راه اندازی فرمانداری ویژه ورامین دردستور کار مجلس دهم

استاندار تهران گفت: راه اندازی فرمانداری ویژه ورامین در دستورکار مجلس دهم قرار می گیرد.
به گزارش رصد۲۴ ، سید حسین هاشمی در حاشیه تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید نیروی انتظامی شرق استان تهران افزود:پس از شروع به کار مجلس دهم این موضوع در دستورکار قرارمی گیرد و در صورت امکان فرمانداری ویژه در آن راه اندازی خواهد شد.
استاندارتهران همچنین به پیامدهای راه اندازی نیروی انتظامی شرق استان تهران از سال ۹۰ اشاره کرد و گفت: حضور این نیرو در منطقه موجب ارتقای سطح احساس امنیت در بین شهروندان و کاهش جرائم خرد وکلان شده است .
وی افزود: به استناد بازرسی های صورت گرفته در ناجا ، رتبه سوم رضایت مردمی از پلیس در بین بیش از ۳۰ استان کشور به نیروی انتظامی شرق استان تهران رسیده است.
هاشمی گفت: این موفقیت موجب افتخار است زیرا امنیت و آرامش مردم زمانی به دست می آید که پلیس وظیفه شناس حضور داشته باشد.
استاندارتهران مشارکت مردم را عامل افزایش امنیت درجامعه دانست و افزود: باید برای حضور بیش از پیش مردم و مشارکت آنها در اجرای امور مختلف، زمینه های لازم را فراهم کرد.
هاشمی تامین امنیت ۱۳ میلیون شهروند ساکن استان تهران را کاری بسیارسخت توصیف کرد و گفت: به علت همدلی واعتماد به یکدیگر درشورای تامین استان در دو سال گذشته مشکل خاصی در تامین امنیت نداشته ایم .
استاندار تهران در بخشی از سخنانش به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: برجام اگر به نتیجه هم نرسد همین که کشور های به اصطلاح ابرقدرت جهان پای میز مذاکره با ایران نشستند نشان از عزت نظام و ملت ایران به برکت ائمه اطهار (ع) دارد.
نماینده عالی دولت در استان تهران در ادامه گفت: حضور بیش از دومیلیون نفری در ۷ شهرستان شرق استان تهران از جمعیت برخی استان های کشور بیشتر است و این کثرت جمعیت ؛ موجب بروز مشکلاتی شده است که این مسائل با حضور ومشارکت مردم و ارگان های ذیربط حل می شود.
استاندار تهران در بخش پایانی سخنانش، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم و تاثیر گذار در عرصه بین المللی نامید و گفت: برگزاری هرچه با شکوه تر این انتخابات نشان دهنده حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

خبرگزاری صدا و سیما

  • No Related Post
کلیدواژه ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*